Bulharsko: skvělé místo pro rodiny s dětmi

V posledních letech patří Bulharsko mezi oblíbené cíle turistů. Jedním z hlavních důvodů je to, že mají co nabídnout především rodinám s dětmi. Mezi největší výhody patří dostupnost, příjemné prostředí, aktivity pro děti, výborná kuchyně a hlavně nízké ceny dovolených.

Bulharsko je oblíbené nejen u Čechů. Z České republiky se dostanete do Bulharska letadlem za dvě hodiny. V Bulharsku vás potěší také nízké ceny oproti jiným evropským dovolenkovým destinacím. Velmi levně se najíte i v restauracích.

Atraktivní ceny za zájezdy

Atraktivní ceny za zájezdy ocení především mladé rodiny s dětmi. Pro jednotlivce si lze pořídit dovolenou i pod deset tisíc korun. Dovolená pro rodinu s dětmi vás vyjde zhruba na 40 tisíc korun. V komplexech najdete vše potřebné, včetně bazénů, blízkých pláží a neustále otevřených obchodů, barů a restaurací.

Pro děti jsou zde velkým lákadlem nejrůznější kolotoče, vodní atrakce. Na plážích jsou většinou lehátka zdarma, v ubytovacích areálech najdete také dětská hřiště. Cestovní kanceláře připravují pro děti rovněž bohaté animační programy, užijí si tak dovolenou na 100%.

Na dovolené s dětmi prostě nesmí chybět skluzavky a tobogány, aby se děti mohly dosytosti vyřádit. Také mnohé bulharské restaurace počítají s dětmi, proto nechybí ani chutná jídla pro děti. Rodiče často požadují dětskou stravu all inclusive, vyžadují vhodné zázemí pro děti a také vhodné služby, což Bulharsko dokonale splňuje.  Nesmí chybět oblíbené palačinky či zmrzlina a různé ovocné nápoje. Pro cestovní kanceláře jsou rodiny s dětmi preferovanými klienty, kteří si často rezervují dovolenou s předstihem v září nebo v lednu na další léto. Nákup na první chvíli využívá stále více rodin.

  • 37.4K
  •  
  •  
  •  
    37.4K
    Shares

Kometáře uzavřeny

Aktuality Facebook Like Box

Foto galerie

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz